Reklam
Reklam

Reklam

Reklam
Home » » No 309 Dizisi 1 Haziran'da Fox Ekranlarında Başlıyor

No 309 Dizisi 1 Haziran'da Fox Ekranlarında Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar
Reklam
Fox Kanalının yeni dizisi No 309 Dizisi 1. bölüm fragmanı nihayet ekranlara geldi. Dizi hakkında oldukça fazla haber duyuruldu ancak fragmanı daha yeni yayınlandı. Diziyi büyük bir merakla bekleyen izleyici rahat bir nefes aldı. Dizi ilk bölümle 1 haziran da başlıyor. Başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı ve bir bir sürü oldukça başarılı projeye imzasını atmış profesyonel oyuncu Sumru Yavrucuk'un bulunduğu dizinin akıllarda bıraktığı melodisi ve neşeli sahneleriyle dolu tanıtım videosu Geçen günlerde yayınlandı. Yaz aylarına yakışır içten, neşeli ve bol kahkaha vaat eden dizi tesadüfler zinciri ile örülen, hiçbir şeyin olanaksız meydana gelmediği bir aşk hikayesini seyirci ile buluşturuyor. Lale ve Orhan sizleri güldürmeye geliyor.
 Dedesinden olan kalıtı alabilmek amaçlı bir an önce izdivaç etmesi ve genç sahibi olması gerekli olan Onur, annesinin zoru ile bir randevuya gider. Benzer gece yabancı biriyle buluşmak amaçlı o mekana gelmiş meydana gelen Lale, hata sonucu Onur'un masasına oturur. Kuzen Erol, Onur'un bu randevusunu sabote etmek amaçlı içkilerine ilaç katınca, belki hiç bir süre bir araya gelmeyecek meydana gelen Lale ile Onur bizzat kendilerini kaybedip çılgın bir gece geçirirler. Sonrası erken benzer yatakta 309 no'lu odada uyanan Onur ve Lale, arasında bir birşey geçmediğini düşünüp birbirlerini tekrar görmemek üzere otelden ayrılırlar. Üç ay daha sonra Onur annesinin aradığı kızla nişanlanırken, Lale ise hiç tanımadığı bir adamdan gebe meydana geldiğini öğrenir.

No 309 dizisi nerede çekiliyor sorusu oldukça fazla kişi tarafından merak edildi. Dizinin çekim mekanları düğünün yapıldığı mekan oldukça şık ve merak cezbedici. No 309 Dizisi seti hakkında detaylı bilgiyi fan sitesinde bulabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Reklam

0 yorum :

Yorum Gönder