Reklam
Reklam

Reklam

Reklam
Home » » Aşk Yalanı Sever Dizisi Nerede Çekiliyor Ne Zaman Başlıyor

Aşk Yalanı Sever Dizisi Nerede Çekiliyor Ne Zaman Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar
Reklam
Aşk Yalanı Sever dizisi nerede çekiliyor sorusu herkes tarafından merak edilen bir konu. Diziyi izleyenler dizinin çekim mekanları hakkında bilgi sahibi olmak ve çekim setini ziyaret etmek istiyorlar. FOX Tv ekranların yepyeni dizilerinden tek tanesi durumda olan Aşk Yalanı Sever'in başrollerinde Eren Hacısalihoğlu, Seda Itimat, Buse Arslan, Arif Erkin, Ünal Silver, Ahmet Kayakesen, Makbule Meyzinoğlu, Yeşim Gül ve Murat Okay yer ediniyor. Aşk Yalanı Sever dizisinin Fox TV ekranlarında yayınlanması beklenirken yayım tarihi ve kanalı ile ilgili daha kesin tek haber verilmedi.

Aşk Yalanı Sever Konusu
Ölüm döşeğindeki Hüseyin Koçoğlu'nun en son talebi, seneler öncesinde sahip çıkmadığı torunu Ece'nin bulunmasıdır. Bu dileği gerçekleştirmek amaçlı elinden geleni ardına koymayan başka torunu Ferit, heryerde Ece'yi arar fakat tek çeşitli bulamaz. Dedesinin en son talebini mahaline getirmek talep eden Ferit Ece'yi bulamayınca düzmece tek torun arama arayışına dönmüştür fakat vakalar aradığı benzeri ilerlemeyecektir. Aşk Yalanı Sever izleyicileri dört gözle dizi gününü bekliyor.

2016 senesinde romantik komedi dalında tek dizi daha seyirci ile buluşacak. Avrupa Avrupa ve Kocamın Ailesi'nin yapım şirketi Mia Yapım'ın yepyeni dizisi Aşk Yalanı Sever yepyeni sezonda yayınlanacak diziler arasına yerini aldı. Ekibin çalışmaları çabuk tek biçimde devam ederken daha şimdiden konusu ile ilgili tek haber verilmedi. Oyuncu kadrosu belli durumda olan dizinin Fox TV ekranlarında yakın sürede yayınlanması bekleniyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Reklam

1 yorum :

  1. dizi izle Siz okunuşu müteаddіt іnsаn gibi anlamsız zamanlarınızda sürеkli olarak internetten fіlm izleуenlerden mіѕіnіz? Ancak film izlediğiniz site ile іlgіlі daіmî olarak problеm mu yaşıyоrsunuz? Bu iş merkezi ѕayeѕinde dаhа çok bu stіl sоrunlаr уaşamaуaсaksınız. Canlı izle Tüm filmleri evinize mіhman etmeye anık оlun. şehir еn tanınmayan ve okunuşu efsаneleşmiş, unutulmаyаn fіlm ve dizileri sizlere ѕunuуor. full hd dizi böylеliklе kоlayca okunuşu de rahat istediğiniz filmi іzleyebіlіrѕіnіz. Bu iş merkezi yardımıyla yegâne yapmanız gereken уazarak seyre dalmanız. Tek Parça Ayrıcа ötümlü оlarak film izlеrkеn оluşan donmalara kаrşı da hal gеtirilmiş gіbі görünüyоr. mukаddemа olduğu gibi filmleri hіçbіr biricik kısımlar halindе іncelemek alegоri hareketѕiz parça izle sеçеnеğі ѕayeѕinde dikkatiniz dağılmadan yoğunlaştırılmış tеk şеkildе, sоrunsuz оlarak film tаkip özellіğі okunuşu sunuуor. izle güçlü butonu sebebiyle hеnüz kаliteli bеnzеr görüntüyе ѕahip olarak filminizi hеvеs іle izleуebilirsiniz.

    YanıtlaSil