Reklam
Reklam

Reklam

Reklam
Home » » Selin Şekerci'nin Yeni Dizisi Acı Aşk Atv'de Başlıyor

Selin Şekerci'nin Yeni Dizisi Acı Aşk Atv'de Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar
Reklam
Ekranların sevilen yüzlerinden genç ve güzel oyuncu Selin Şekerci yeni dizisi ile izleyenlerle yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Son olarak kaçak gelinler dizisi ile büyük bir izlenme oranı yakalayan Selin Şekerci yep yeni ve farklı bir konu içeren farklı bir yapımla izleyici ile buluşacak.
Selin Şekerci'nin rol arkadaşı ise Seçkin Özdemir oldu. Dizinin ismi ise Acı Aşk olacak. Acı Aşk Selin Şekerci nin son olarak oynayacağı dizi.

Selin Şekerci Kimdir?

Selin Şekerci  1 haziran 1988 yılında İzmir'de dünyaya geldi.

Babası Arap ,  annesi Azeri asıllıdır .İlkokul ,  ortaokul ve liseyi İzmir'de okudu .  İzmir Hükümet Tiyatrosu'nda oyunlarda koltuk aldı .  İzmir'de özel tiyatrolarda ve genç oyunlarında oynadı .  Ek Olarak ek olarak sonra İstanbul'a geldi ve dizilerde ,  reklamlarda oynamaya başladı .

Panda ,  Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Selocan Talihli Zaman reklamlarında oynamıştır .  Kavak Yelleri isimli tek gençlik dizisinde üç bölüm Feyza karakterini ve Melekler Korusun isimli duygusal ,  dram ağırlıklı gençlik dizisinde Bağımsız Çelikli isimli üniversite öğrencisi tek karakteri canlandırmıştır .  Ay Büyürken Uyuyamam isimli Türk imalatı filmde oyun almıştır .  2014 içerik itibari ile başlayan Kaçak Gelinler dizisinin başı rollerinden biri meydana gelen Şebnem Gürsoy karakterini canlandırmıştır .

Acı Aşk Canlı izle: http://aciask.dizisi.biz/aci-ask-canli-izle.html
Sponsorlu Bağlantılar
Reklam

0 yorum :

Yorum Gönder