Reklam
Reklam

Reklam

Reklam
Home » » Ezra Show TV'de başlıyor!

Ezra Show TV'de başlıyor!

Sponsorlu Bağlantılar
Reklam
Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Ezra izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. 16 Aralık'tan itibaren salı akşamları ekrana gelecek dizisde aşk ve aksiyon bir arada olacak. 

Ezra'nın konusu:

Ezra, Gazze'den mülteci olarak gelmiştir. Macera dolu hayatı bir Türk polisine aşık olması ile değişir. Heyecan, macera ve aşk Ezra'yı beklemektedir. 

http://ezrasonbolum.blogspot.com/


Ezra, Gazze’li güzelbir kız. Yetimhaneden kaçırılan kardeşinin izini İtalya’da bulunca, onun yanına gitmek için Gazze’den kaçar. Bindiği mülteci teknesi Kıbrıs açıklarında batınca, teknedeki bütün mülteciler ölür, bir tek Ezra kurtulur .Ezra’yı kurtaran dünyanın en zengin işadamlarından  Hüseyinov, daha ilk görüşte Ezra’ya aşık olur. Aynı anda, başkomser olan Tek Tabanca lakaplı Mustafa ve yardımcısı Ömer, kaçak altın kuryesi kılığında Hüseyinov ile pazrlık halindedir. Ezra ile Mustafa’nın yolları ilk burada kesişir. Mustafa’nın polis kimliği deşifre olunca, mekandan kaçmak zorunda kalıyor. Ezra’nın kaçıp sığınabileceği tek yer Mustafa’nın yanıdır.  Mustafa, hayatı tek başına yaşamayı seven genç ve serseri ruhlu bir polis. Ezra, en başta Mustafa’nın sırtında bir yük gibi görünse de, zamanla aralarında çok büyük bir aşk başlıyor.

Dizinin fragmanında duyulan Rap tarzı şarkıyı ünlü Rapçi Ceza seslendiriyor.

Ezra Dizisi Künyesi:

Oyuncular: Yusuf Çim, Rüveyda Öksüz, İsmail Fliz, Zeynep Koltuk, Asuman Dabak
Yönetmen: Tayfun Güneyer
Senaryo: Tayfun Güneyer
Sponsorlu Bağlantılar
Reklam

0 yorum :

Yorum Gönder